random1.gif
View guestbook
Displaying 140 - 160 of 182 results Add new entry
Name Message
erka
Posted at wtorek, 11 kwiecie 2006 12:32
odpowiedź: do fietra...
 
ela
Posted at wtorek, 11 kwiecie 2006 12:17
czy pan biskup nalezy do teatru fieter czy teatru kto???
 
eRKa
Posted at roda, 29 marca 2006 13:55
Wielkie dzięki, o zdjęcia się postaramy, niestety, istnieją takie, ale wyłącznie z prób (a więc bez płaszczy), to kwestia czasu. Dziękuję wszystkim za obecność na imprezach i do zobaczenia następnym razem.
 
widz -ka
Posted at roda, 29 marca 2006 12:56
wyrazy uznania, ostatnie, sobotnie przedstawienie swietene gratuluje. a kiedy beda jakies zdjecia bo podobno wojtek robil???
 
Respond
Posted at niedziela, 26 marca 2006 09:53
Gratuluję udanego spektaklu, jak i całej imprezy! Mam nadzieję, że coś się w końcu ruszy w tym DeKa i za miesiąc bądź dwa, znowu spotkamy się przy okazji nowych premier Smile Pozdrawiam!
 
Karolina
Posted at pitek, 24 marca 2006 14:25
Dziękuję Panu za wyjaśnieniaSmile Wszystkiego dobregoSmile
 
erka
Posted at poniedziaek, 20 marca 2006 13:59
Strona teatru Zapadnia jest w budowie, zespół działa przy MDK w Opolu, prowadzi go Agnieszka Włoch. Więcej nie potrafię pomóc...
Karolinko, sam nie wiem, być może jakieś zdjęcia będą, ale osobiście powątpiewam, bo nawet nie wiem, czy ktoś robił coś podobnego... prawdopodobnie ukażą się zdjęcia z prób spektakli "Wizyta", "Skurdal" czy "Małżeństwo skonałe", bo takie adjęcia Wojtek Siudeja robił i ma ich sporo. Pozdrawiam!
 
Karolina
Posted at poniedziaek, 20 marca 2006 12:31
Puk...puk...ja tylko na chwilkę..Smile Czy będą jakieś fotki z obchodów?
 
widz
Posted at poniedziaek, 20 marca 2006 10:06
Bardzo udane imprezy! Cieszę się również, że zostały zaproszone teatry z Opola i Głogówka. No i spektakl teatru Zapadnia po prostu wymiata! Czy można prosić o adres ich strony? Pozdrawiam!!
 
Karolina
Posted at sobota, 11 marca 2006 13:09
Powiem szczerze; bardzo chciałabym zostać jakąkolwiek "miss", ale z przyczyn ode mnie niezależnych to niemożliweSmile Niemożliwe jest również pozostawienie na Waszej stronie jakiejkolwiek wiadomości (a staram się o to usilnie od miesiąca).
No dobrze; wstęp mamy za sobą, przejdźmy do konkretów. Bardzo podoba "misię" (osoba zainteresowana wie, o co misię "rozchodzi"Smile Wasza strona; rzadko który teatr posiada tak świetnie zredagowaną stronę, z ciekawymi inteligentnymi tekstami, dobrymi zdjęciami i "z tą całą resztą"Smile Proszę o więcej, proszę o dalej...Smile
Z okazji jubileuszu składam serdeczne życzenia dalszych sukcesów wszystkim, z przeproszeniem, członkom, zespołu artystycznego, zdrowia, uśmiechu, zadowolenia z pracy i ma nadzieję, że Wasz trud nie pójdzie na marneSmile Mam również nadzieję, że uznanie, hołdy i gratyfikacje spadną na Was nie tylko "z góry", ale z każdej stronySmile
Tak trzymaćSmile
I jak się teraz znowu nie zapisze, to skoczę z mostu (osoba wtajemniczona wie, z jakiegoWink
 
zniecierpliwiony
Posted at poniedziaek, 06 marca 2006 09:54
Nie moge się juz doczekać spektakli z okazji rocznicy 5.10.15!!
 
nie ma nicka
Posted at niedziela, 11 grudzie 2005 18:07
po co tyle zamieszania z jakimś tomkiem?aktor przecietny, sa o wiele lepsi od niego-wiec moze z nimi wywiady?eeeeeee-daj se spokoj
 
ano-mim
Posted at czwartek, 27 padziernik 2005 06:57
I know what you did last weekend!!!
 
ano-mim
Posted at czwartek, 27 padziernik 2005 06:57
podaje poprawny adres strony.
 
e....
Posted at poniedziaek, 26 wrzesie 2005 18:34
dzieki
 
erka
Posted at poniedziaek, 26 wrzesie 2005 08:19
Droga eeee... Justynko! W rzeczy samej, moja niechęć do Tomka jest wyłącznie Twoim wymysłem, zaś ton wypowiedzi wynika z tego, że niezrozumiałe jest Twoje naciskanie na to, by umieszczać akurat z Tomkiem wywiady. Powtórzę to raz jeszcze: jest to pomysł absurdalny i na tym się powinno poprzestać. Ja się nie zajmuję talentem aktorskim osób należących do Fietra, zaś rozmowa na ten temat w przypadku osoby, która zaledwie dwukrotnie w spektaklach teatru Fieter wystąpiła jest przedwczesna i niczemu nie służy.
Możesz sobie rzecz jasna wielbić Tomka i jego talent w dowolny sposób i o każdej porze dnia i godziny, nic mi do tego, ale nie zmuszaj mnie do tego samego, bo na to nie mam ochoty a i predyspozycji również. Pozdrawiam Cię i nie zamęczaj mnie tymi nagabywaniami, ponieważ wywiadu nie ma na tej stronie do tej pory i raczej nie będzie, chyba, że sama zrobisz go i doślesz (ale tylko w wypadku, gdy zrobisz to samo z większą ilością osób należących do zespołu - choć nie mam pojęcia, dlaczego miałabyś robić coś tak niedorzecznego).
Tymczasem pozdrawiam
 
e......
Posted at niedziela, 25 wrzesie 2005 14:50
DO ERKI. wydaje mi sie ze twoja niechec do tomka wynika z zazdrosci. jest tak? ale czego mozesz mu zazdroscić. nie rozumiem. czyżbyś był zawistny???
 
e...........
Posted at pitek, 23 wrzesie 2005 14:50
FOCH
 
erka
Posted at wtorek, 20 wrzesie 2005 08:38
To już zaczyna być niesmaczne, ta cała rozmowa na temat Tomka i jego talentu aktorskiego. Jeśli to żart, to trwq zbyt długo i mi się znudził, co zaś do zapewnień o talencie aktorskim (a raczej jego braku) mojego psa, to nie możesz używać słów: z całą pewnością, bo to jest Twoja pewność a nie moja i jaka taka niewiele mnie obchodzi. Jeśli jednak- to piszę na wszelki wypadek- te wypowiedzi są pisane na serio (w co powątpiewam), to odsyłam do ogólnego komentarza przy stronie "Osoby". Jest tam napisane, że wszelkie komentarze i wypowiedzi poszczególnych członków zespołu są wzięte z pracy magisterskiej Justyny Wajs i znajdują się tam wypowiedzi osób, z którymi Ona rozmawiała (w tym czasie Tomek nie należał do zespołu). Tak więc powtórzę raz jeszcze: nie widzę powodu, dla którego ja sam, albo ktokolwiek inny, miałby przeprowadzać jakieś wywiady z Tomkiem akurat. A "pisakować" akurat to sobie mogę z bardzo prostego powodu: to moja strona i umieszczam na niej to, co uważam za stosowne.
 
e.........
Posted at poniedziaek, 19 wrzesie 2005 14:03
dlaczego nie? moge cie z cała pewnoscia zapewnic ze twoj pies nie posiada ani krzty talentu tomka. jego kreacja w "myszach natalii.." była genialna, nisamowita. wiec zastanów sie nad tym cio sobie pisakujesz. oki??? pozdro dla tomusia. jestes the beściak!!!!!!!
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»
© 2022 Teatr Fieter | Powered by Joomla! | CMS