random1.gif
View guestbook
Displaying 80 - 100 of 182 results Add new entry
Name Message
erka
Posted at roda, 25 padziernik 2006 10:50
Hmmm, plakaty do Biesów (autorstwa Wojtka S.) były rozlepione po całym Ozimku, dodatkowo wisiały tez plakaty Sekty Plastycznej, która wystawiała (spektakl i swoje prace) na tej samej imprezie, więc nie bardzo wiem, dlaczegóż ich nie było. Co prawda to prawda- w niedalekiej przeszłości bywały spektakle Fietra słabo reklamowane, ale ten etap watpliwej działalności mamy za sobą, jak mniemam. Cżęść z tych plakatów jest oczywiście zrywana przez miłośników Innej Sztuki, którzy- biedactwa- nie wiedza, że Fieter ze sztuka nigdy nie miał nic wspólnego i jako taki innym formom aktywności nie szkodzi.
Nie będę się wypowiadał na temat aktorstwa w teatrze Fieter, jak zwykle zalezy ono od wykonawców, częściowo ode mnie (jesli nie potrafię z nich wydobyc nic ciekawego). To teatr amatorski- nigdy sie od tego nie odżegnywałem, jest sporo lepszych w tym kraju, ale na szczęście większa ilość należy do gorszych, i to poniekąd pocieszenie. Postaramy sie poprawić, jeśli jest z tym tak bardzo źle, aliści to właśnie w zamierzchłych latachy aktorzy tego teatru otrzymywali nagrody za interpretację (nie wszyscy, rzecz jasna). Następnych zdań juz nieco nie rozumiem, bo pauza między tekstami to rzecz zwyczajna (nie zawsze, oczywiście). Ale zgadzam sie, że wiele rzeczy szwankuje i czasem może być widoczne jakies nierzdecydowanie czy zakłopotanie na scenie... To zresztą temat na dłuższą pogadankę, coś powinienem wyjasnic, ale nie w tym miejscu, może kiedys, przy jakiejś okazji...
Co do zdjęć... ba!
 
Żorż Peroż
Posted at poniedziaek, 23 padziernik 2006 20:04
Zacznę od "ja *****olę" - że też dopiero teraz tutaj trafilem..! Tyle emocji, wydarzeń, opinii i erotycznych wibracji...egzaltacji (rym)
A skoro już jestem to nic mnie nie powstrzyma - dlaczego o spektaklach trzeba dowiadywać się z internetu? Jestem zwolennikiem fieter'owskich plakatów a tych po prostu nie ma. Spektakl czerwcowy przegapilem.
Skurdal byl świetny. Hrabaliada takowoż. Naprawdę bez slabych punktów, jakimi zazwyczaj są u Fietra aktorzy. O czym mówię, korzystając z anonimowości - "na zywo" bym sobie nie pozwolil ze względu na dystans do mojej znajomości tajników reżyserii - w większosci scen, w których bierze udzial więcej niż para aktorów, mówią oni "po kolei". Następny zaczyna, kiedy pooprzednik skończy. Pauzy są niestety wyraźne. Ale, jak wspomnialem, Skurdal'a to nie dotyczy.
Podobno Skurdal w Krakowie będzie - gdzie i o której?
Co do reszty - cieszy. To fantastyczne.
Fantastyczne są te emocje, antagonizmy, "sztamy" i kąśliwości. No i wielbicielki Tomasza B. Smile Oraz wielbiciele.
Na minus zapisuję brak zdjęć rozebranych aktorów.
Uklony.
 
erka
Posted at sobota, 21 padziernik 2006 07:38
Obawiam sie, że fietmanowi głupio pisać recenzje (szczególnie dobre), bo musiałby o sobie przy okazji wspomnieć, znalazłby się w dwuznacznej sytuacji, a tego każdy rozsądny człowiek się trochę obawia. Są inni, którzy potrafią wspiąć się na wyżyny zawstydzenia i sprokurować odważne peany na swój własny temat, ale to raczej żałosny typ pokurcza ludzkiego. Fietman ma w sobie godność prawdziwego artysty, co prawda uważa się za osobę genialną, ale stara sie o tym wprost nie pisać na forum publicznym. Tym większa jest jego zasługa, cześć i chwała. Rzecz jasna, mógłby o sobie po prostu napisac w złym tonie, ale czy jest na tyle nieodpowiedzialny i szalony by to uczynić? Powatpiewam, łatwiej napisac coś takiego o mnie, jak widaćSmile, czemu ja się akurat nie dziwię, bo ze mnie wdzięczny temat do żarcików popełnianych w doborowym, prześmiesznym topwarzystwie, które zreszta z tej okazji serdecznie pozdrawiam!!!
PS. A skoro juz został przywołany Tomek Huras, to odniosę się jeszcze raz do zarzutów na temat wątpliwej jakości moich ostatnich spektakli i odpowiem Jego słowami (których użył przy okazji batalii na temat "Zbrodni i kary"). Na zarzut pewnego nyskiego jurora, który twierdził, że przedstawienie było złe, Tomek odpowiedział: "To zrób sobie, q-rwa, lepsze".
 
Niecierpliwy
Posted at pitek, 20 padziernik 2006 13:03
Kiedy będzie można poczytać recenzje fietfana? Czy może nic w tej sprawie nie wiadomo?
 
erka
Posted at czwartek, 12 padziernik 2006 07:50
W przygotowaniu:
"Chłopak morderczyni"
"Plan A z kosmosu"
"Trzy kobiety"
3 nowelki teatru KTO, oraz
"Którzy upadają- słuchowisko"
spektakl teatru Fieter.
Do obejrzenia prawdopodobnie na przełomie listopada i grudnia...
 
erka
Posted at roda, 11 padziernik 2006 20:18
Straszny ten wysyp wpisów, wygląda zresztą na świadomy i zorganizowany, ale pewnie to zasługa PISu- ta moja teoria spiskowa. Co do mojej twarzy- jest taka celowo, by mi się nie uszkodziła podczas trudniejszych spektakli (przeróżne upadki mogą więc zaszkodzić mi w stopniu ZNIKOMYM). W sprawie najlepszych lat, które mam za sobą- zgadzam się, oczywiście. Nie ma mowy, abym przebiegł setkę w przyzwoitym tempie. Zaś w sprawie poziomu dawnych i obecnych spektakli, to byłbym ostrożniejszy, gdyż właśnie w przeszłości zdarzały mi się największe wpadki. Ale właściwie i z tym się zgadzam, masz Panie prawo sądzić źle o Postmodernizmie 2, co nie zmienia niestety faktu bezspornego: w sprawie aktorstwa nie różniły się zanadto (oglądałem niedawno nagranie pierwszej części, stąd wiem co piszę. Lecz jak mówił Nietzsche: "oto moja prawda, teraz ty podaj mi swoją". Pewnie pozostaniemy przy swoim zdaniu i nic tego nie odmieni. Swoją drogą- cóż to za fan Tomka Hurasa, a on- biedaczek martwił się, że nikt o nim nie pamięta. Pocieszę go w takim razie.
Tymczasem pozdrawiam i ogłaszam, iż dalsze moje spektakle będą jeszcze gorsze, czego sobie i niektórym znajomym widzom serdecznie życzę.
 
Fatman
Posted at roda, 11 padziernik 2006 08:18
Do fietfana: Po Postmodernizmie2 były jeszcze conajmniej 2 spektakle więc należałoby coś o nich napisać przed wygłoszeniem tak odważnej opinii. Po drugie z tymi recenzjami to jest zawsze tak, że każdy chciałby je czytać, ale pisać nie ma komu. Zresztą kto miałby je pisać? Twórcy spektaklu? Aktorzy? Oni mają najmniej do powiedzenia w tej kwestii, mogą najwyżej odpierać niesłuszne zarzuty. Może zatem szanowny fietfan zgodzi się coś napisać? Nie widzę problemu z umieszczeniem na tej stronie kilku słów konstruktywnej krytyki - jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła. Pozdrawiam.
 
Bishop
Posted at wtorek, 10 padziernik 2006 19:29
llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll ogłaszam konkurs na njgłupszy wpis. I tak nie ma znaczenia co tu wpisujecie. Amen
 
coto
Posted at wtorek, 10 padziernik 2006 19:20
Co to za brednie o pierogach ? Jak wam nie ma kto pieroga wychędożyć to na SEX LINIE
 
fietfan
Posted at wtorek, 10 padziernik 2006 19:16
Dlaczego nikt nie pisze prawdziwych recenzji teatralnych o spektaklach Teatru FIETER ? Są inne miejsca gdzie można pisać różne *****oły. Zresztą odkąd odszedł Tomasz Huras poziom bardzo się obniżył. Pan Robert Konowalik najlepsze lata ma już za sobą, czego dowiódł POSTMODERNIZM 2, zaledwe cień pierwszego. Poziom - zwłaszcza aktorek - pierwszego postmodernizmu zachwycał, DWÓJKA wzbudza tylko uśmieszek politowania.Głupi pomysł i beznadziejne aktorstwo. Kiedyś przynajmniej dziewczyny były ładniejsze, zwłaszca Katarzyna Siudeja.Jej brak to poważny mankament estetyczno erotyczny.
 
erkabis
Posted at wtorek, 10 padziernik 2006 19:00
Za to Pan Biskup to dorasta niewiemkomu i nie wiem gdzie i do czego.
 
inteligent
Posted at wtorek, 10 padziernik 2006 18:58
Tak naprawdę to najważniejszy jest zawsze reżyser,ale ten Konowalik to nawet panu Biskupowi urodą do pięt nie dorasta. To bardzo niesprawiedliwe bo nigdy nie zrobiprawdziwejkariery z taką twarzą.Przykre.
 
nerwowa
Posted at wtorek, 10 padziernik 2006 18:44
Do fankiTB. Ma pani rację. Pan TomekB. powinien pracować w aptece i sprzedawać tampony. Jego gra aktorska jest taka, jakby sam miał tampona w d... albo całą podpaskę. Nie chce się zastanawiać i co jeszcze. A biały fartuch jest taki seksowny. Kaftan też, szczególnie z przedłużonymi rękawkami.
 
fankaTB
Posted at wtorek, 10 padziernik 2006 18:38
Jestem zachwycona panem Tomkiem B. Zresztą jak każda pani w kwiecie wieku. Ale wydaje mi się, że pan Bartek A. z apteki jest ładniejszy i taki uprzejmy. A pan Tomek to tylko pije to wino przed domem i nawet nie zagada. Panie Tomku zmień pracę, idź do apteki.
 
jessu
Posted at wtorek, 10 padziernik 2006 08:20
Robert aż tak głupawych wpisów to sie tutaj nie spodziewałem. zaskakuje mnie fenomen popularności T.B. - skad gdzie jak i po co :/. Zrozumiałbym gdyby hodziło o W.S. albo o T.H. ale T.B :/.
Pozdrawiam M.P. - jeżeli hodzi o ścisłosć Smile
 
niepoKOJÁCO dlugo.. :)
Posted at czwartek, 28 wrzesie 2006 21:56
klaniam CI sie niziutko az po saaame stopki. sa wiec i negatywne skutki przdluzajacego sie gosi pobytu na wyspie..co robic co robic? szybko tak calkiem nie powroci, bo londyn ja porwal, zawirowal, oczarowal. pierogi i owszem sa - a raczej ich nedzna imitacja, ale przeciez nie o pierogi chodzi.. o stokroc bardziej doskwiera gosi brak GOSI i laczac sie w tesknocie sciska JA z caaalych sil!!!
 
Ajasietakniebawie
Posted at sobota, 23 wrzesie 2006 19:07
Chciałabym zwrócić uwagę na to, że pobyt Gosi D. w Londynie trwa już naprawdę za długo. Zauważyłam pewne negatywne skutki tego zjawiska objawiające się nadmierną tęsknotą za tym świrem posiadającym jeszcze mniejsze stopy niż ja. Stąd apel do wszystkich Goś D. przebywających w Londynie: " Gosie D.- wracajcie, tylko w Polsce zjecie najlepsze ruskie pierogi!" Podpisano: stęsknione Gosie B.
 
erka
Posted at wtorek, 08 sierpie 2006 13:34
W sprawie sceny, to nic jej nie grozi. Całe to zamieszanie wokoło domu tfu tfu kultury, to jest zaledwie ocieplanie budynku i wymiana schodów, a scena jak straszyła, tak straszyć będzie. Co prawda zapaszek rzeczywiście posiada niepowtarzalny, ale gorzej z elektryka, która tam siada i siada, aż pewnie wysiądzie i jakowyś pożar spowoduje. Na to liczę, powiedzą o nas w "Uwadze" lub "Interwencji", to trochę sławy (cóż, że wątpliwej) na człowieka spadnie.
Do Tomka, widzisz, troche trudno jest się uwolnić od tych odpowiedzi, bo to jakaś forma szacunku dla Ciebie i nieroztropnością byłoby pozostawiac to bez echa. A że przy okazji mamy do czynienia z dziwacznym rodzajem uwielbienia, to trudno. Tymczasem edynburskie pozdrowienia dla Ciebie Tomaszu.
Do Justyny. Musze powiedziec, że ani przez chwilę nie sądziłem, że chodzi o Ciebie. Inny styl, tak czy owak...Smile
pozdrowienia.
 
justyna
Posted at niedziela, 06 sierpie 2006 11:55
musze rozczarowac, to nie ja mecze pana roberta
pozdrawiam
 
Tomcio
Posted at sobota, 05 sierpie 2006 21:29
Justynko, daj juz spokoj i nie mecz Bogu ducha winnego Roberta. Jak bede chcial to sie z toba skontaktuje. To jest faktycznie strona Fietra a nie kolko mojej adoracji. Robert nie komentuj justynkowych wezwan do mojego meldunku bo ona "swoja niedojrzaloscia mnie predrzeznia i moze by ja z dolu co? Alez gebe mi wlepila!" Rozmawialem z Bartkiem, z mlodym i silnym parobczakiem, pupa, pupa... i przygotujemy cos mocnego na pazdziernik. Pozdrawaim was skads ...Gocha wie skad. pa
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»
© 2022 Teatr Fieter | Powered by Joomla! | CMS